دانلود نرم افزار PC SCHEMATIC Automation 19.01.69

PC SCHEMATIC Automation نرم افزاری جهت نقشه کشی مدارات الکتریکی است. در تاسیسات و بناهایی با معماری‌های پیچیده داشتن یک نقشه و استراتژی مناسب جهت سیم کشی و توزیع برق در آن مکان یک نیاز واجب و ضروری است. برای یک خانه کوچک شاید کل نقشه سیم کشی را بتوان بر روی یک تکه کاغذ ترسیم کرد ولی در بناها و تاسیسات پیچیده صنعتی اینطور نیست. در این شرایط معمولاً از نرم افزارهای رایانه‌ای جهت تولید نقشه‌های سیم کشی استفاده می‌شود.

PC SCHEMATIC Automation یکی از نرم افزاری مطلوب در این حوزه است و حتی قابلیتهایی فراتر از نیازهای معمول مهندسین برق ارائه می‌دهد. با استفاده از این برنامه امکان انجام انواع پروژه‌های اتوماسیون، سیم کشی، نصب و راه اندازی، پروژه‌های پنوماتیک و هیدرولیک وجود دارد.

کمپانی Pcschematic در طراحی این محصول تلاش کرده است تا کار را برای آن دسته از متخصصینی که به تازگی قصد انجام پروژه‌های سیم کشی دارند ساده‌تر کند. این برنامه بر خلاف سایر رقبا محیطی ساده دارد و به راحتی کاربران می‌توانند از نوار ابزار آن تمامی المنتهای مورد نظر را بر روی صفحه بکشند و با سیم به یکدیگر متصل کنند.

این برنامه دیتابیس بزرگی از انواع قطعات الکتریکی و مکانیکی در خود جای داده است که به کمک آن پیاده سازی انواع پروژه‌های نقشه کشی برق امکان پذیر خواهد شد. خطوط سیم کشی به صورت خودکار تراز می‌شوند و به راحتی به المنتها متصل می‌شود. امکان ورودی و خروجی فرمت DWG به این نرم افزار وجود دارد. این برنامه برای نقشه کشی از مفهوم لایه‌ها استفاده می‌کند و در هر لایه می‌توانید کارهایی مجزا انجام دهید. نتیجه تمامی لایه‌ها با هم ترکیب و خروجی نهایی تولید می‌شود. برنامه به صورت خودکار لیست قطعات لازم و متراژ سیمها را محاسبه و در قالب گزارشهایی مرتب به شما ارائه می‌دهد.

تصاویری از محیط نرم افزار:

PC SCHEMATIC Automationراهنمای تصویری نصب نرم افزار:

سیستم مورد نیاز

Windows XP
Windows Vista

راهنمای نصب

فیلم آموزشی فارسی موجود در پوشه Help

رمز فایل

۴mohandes.com

ثبت نظر